Kontakt


Field Service

Michael Yngvesson
michael.yngvesson@mwgroup.dk

Training

Michael Yngvesson
michael.yngvesson@mwgroup.dk

Unmanned

Anthony Randall-Clausen
anthony.randall-clausen@mwgroup.dk

Cyber

Marc Rantanen
marc.rantanen@mwgroup.dk

Strategic Advice

Freddy Jönsson Hanberg
freddy.jonsson.hanberg@mwgroup.dk

Hovedkvarter
Stockholm

stockholm@mwgroup.se

+46 8 408 057 40

Grev Turegatan 19
114 38 Stockholm

Göteborg

goteborg@mwgroup.se

+46 31 395 95 50

Kämpegatan 6, 3 tr
411 04 Göteborg

Malmö

malmo@mwgroup.se

+46 40 652 55 10

Södergatan 28
211 34 Malmö

Luleå

lulea@mwgroup.se

+46 920 27 10 60

Kyrkogatan 13 3 trp
97231 Luleå

Helsinki

helsinki@mwgroup.fi

+358 50 472 5140

Vilhonkatu 5
00100 Helsinki

Aalborg

aalborg@mwgroup.dk

+45 24 23 06 72

Østre Fælledvej 8
9400 Nørresundby


Hvordan kan vi løse dine specifikke behov?

Vil du tale med en af vores medarbejdere? Vores ansatte i staben kontakter dig gerne om, hvordan vi kan hjælpe med at løse netop dine behov. Book et telefonmøde, eller send os en e-mail, så hører du snart fra os.